Nerezový gril na elektrický pohon

Tento výrobek je vhodný zejména pro opékání prasat, selat a jehněčího, ale je možné jej samozřejmě využít na grilování při běžné zahradní party, jako je například grilování kuřat, gyrosu a jiného dle fantazie a chuti strávníků.

Pokud jste již někdy opékali, asi víte jak je to náročná činnost-stále musíte otáčet vidlicí, přizpůsobovat výšku vidlice momentálnímu stavu ohně atd. Aby jste se již více nemuseli potýkat s podobnými problémy, rádi bychom Vám představili náš NEREZOVÝ GRIL NA ELEKTRICKÝ POHON.

Výhody tohoto řešení spočívají především v otáčení opékajícího se objektu na elektický pohon. Dále mezi výhody tohoto grilu patří snadno regulovatelná výška vidlic,snadná manipulace díky kolečkům, vlastní světelný zdroj, kryt,který při grilování prasat slouží k lepší cirkulaci horkého vzduchu okolo objektu a chrání před větrem a v neposlední řadě i podle našeho názoru povedený design a velice dlouhá životnost.

Věříme, že pro Vás bude koupě tohoto grilu výhodnou investicí a výrazně Vám ulehčí mnohahodinové grilování a přispěje tak k dobrému pocitu z párty, která bývá s tímto spojena.

V případě, že Vás naše nabídka alespoň trošičku oslovila, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi přijedeme až k Vám a funkce grilu Vám nezávazně a velice rádi předvedeme.

Rádi Vám gril i zapůjčíme : 1.400,-Kč / víkend 

                                            1.200,-Kč /každý započatý den 

 

Technické informace:

šířka: 1200mm x hloubka: 650mm x výška k hraně topeniště:830mm
Rozměry lze upravit dle představy zákazníka

Celková výška i s krytem : 1550mm

1. varianta základní - s pevným uchycením rožně

2. varianta rozšířená - s pohyblivým výškovým nastavením rožně, což umožňuje snadnější ořezávání gril. pokrmu a nastavení výšky rožně nad ohništěm

Varianta 1  základní :

vzhledem k nestálosti cen materiálu cena na dotaz

Varianta 2 rozšířená :

vzhledem k nestálosti cen materiálu cena na dotaz

Při větším odběru samozřejmě množstevní sleva.

ZAKOVO s.r.o.